• Bestuur

     

    Email: bestuur@vvnaaldwijk.nl

    Voorzitter: Aris van Daalen
    06 -5126 1376, voorzitter@vvnaaldwijk.nl

    Secretaris: Roel Valstar
    06- 2821 6460, secretaris@vvnaaldwijk.nl

    Penningmeester: Gerard Koornneef (a.i.)
    06 4877 6689, penningmeester@vvnaaldwijk.nl

    Voetbalzaken & jeugd: Jelle van Waveren
    06- 5052 5336, voetbalzaken@vvnaaldwijk.nl

    P&O en vrijwilligers: John Otto
    06- 22667065, vrijwilligers@vvnaaldwijk.nl

    Activiteiten: Anoeska Voogt
    06- 3013 9406, activiteiten@vvnaaldwijk.nl

    Wedstrijdzaken: Mark Valstar
    06- 5570 3689, wedstrijden@vvnaaldwijk.nl

    Accommodatie en kantinebeheer: Jack van der Kruk
    06- 1088 3220, jack.van.der.kruk@vvnaaldwijk.nl

    PR & Commerciële zaken: Frank Hordijk
    06- 4136 3816, pr@vvnaaldwijk.nl 

    RAAD VAN ADVIES
    Email: raadvanadvies@vvnaaldwijk.nl
    Wim Bouritius, 06- 5200-8745
    Elibert Hoogkamer, 06- 2465 6468