• Dave van der Meer Bloemen B.V. sponsor vv Naaldwijk

  Al meer dan 10 jaar Sponsor van de V.V. Naaldwijk

  Dave van der meer Bloemen B.V. is een bloemengroothandel gevestigd in het Westland, waar vandaan hij zijn bloemen exporteert naar Aken Duitsland. Hier komen de plaatselijke bloemhandelaren hun bloemen en planten afhalen.

  Dave is al meer dan 10 jaar sponsor en van de V.V. Naaldwijk en heeft in het verleden ook vrijwilligers werk voor de club gedaan. Sinds kort heeft Dave weer wat meer tijd over nadat hij na 15 jaar uit de Westlandse politiek is gestapt.

   Wij willen Dave bedanken voor de jarenlange sponsoring van de vv Naaldwijk en hopen hem nog vaak op de club te zien.

   

  Voor meer informatie over Dave van der Meer Bloemen B.V. kunt u terecht op www.davevandermeerbloemen.nl