• Grando Keukens Naaldwijk nieuwe bordsponsor bij vv Naaldwijk

  Wanneer Wim van Etten door Naaldwijk winkelt dan denkt hij vaak ook aan zijn cluppie vv Naaldwijk. Vandaar dat wanneer hij bij bedrijven komt, er vaak een gesprek volgt over sponsoring bij vv Naaldwijk. Zo ook toen hij bij Grando Keukens Naaldwijk in gesprek ging met Johan Hofman. Na een goed gesprek zal vanaf augustus een nieuw bord van Grando Keukens langs veld 1 geplaatst worden. VV Naaldwijk is blij en erkentelijk dat Grando Keukens Naaldwijk de komende jaren als sponsor aan onze mooie vereniging verbonden is.

   

  Over Grando Keukens Naaldwijk:

   

   

  "WIJ ZORGEN DAT U VANAF HET BEGIN GENIET."

  De keuken is het hart van uw huis. Toe aan een nieuwe droomkeuken? Wij zorgen ervoor dat u vanaf het begin geniet en de service krijgt die u wenst. In onze showroom ziet u met eigen ogen wat er mogelijk is op keukengebied; vele prachtige opstellingen én voor ieder budget. Daarbij bieden wij keukens in diverse stijlen, van klassiek tot modern. Kortom, ontelbaar veel mogelijkheden en ideeën die u helpen om uw droomkeuken te realiseren. Bij Grando Naaldwijk staan de enthousiaste ondernemers Johan en Saskia Hofman en zijn team voor u klaar om u optimaal te adviseren. U wordt altijd geholpen door een deskundige adviseur die zijn vak verstaat. Voor een realistisch beeld wordt er een prachtig 3D ontwerp gemaakt. De adviseurs nemen écht de tijd voor u. Ook wanneer u ervoor kiest om uw huidige keuken te renoveren. Laat u inspireren! Onder het genot van een kopje koffie geven wij u een persoonlijk en vrijblijvend advies. U bent van harte welkom! Tot ziens bij Grando Naaldwijk! Tip: Bekijk ook de showroomkeukens van Grando Naaldwijk. Uw voordeel kan oplopen tot 70%!

  Meer info over Grando Keukens Naaldwijk: https://www.grando.nl/vestigingen/grando-naaldwijk