• Hofland Flowering Plants, een kleurrijke sponsor!

  Bekend om het kweken van prachtige Schlumbergera’s, welke in de mooiste kleuren verkrijgbaar zijn. Dit mooie familiebedrijf, Hofland Flowering Plants, wordt geleid door 2 jonge ondernemers, Frank en Annemieke Hofland. Zij zijn met veel passie en plezier dagelijks te vinden onder het glas tussen de mooie plantjes. Het bedrijf is al actief sinds 1899, toen Jan Hofland begonnen is met het telen van onder andere aalbessen, appels, perziken en Dahlias.   

  Bijna net zo lang is de familie Hofland een trouwe sponsor van vv Naaldwijk. Frank voetbalt bij vv Naaldwijk in het huidige Zami 6. Zijn ouders, Goos en Corine Hofland zijn als trouwe supporters van zijn team vaak langs de lijn te vinden. En “wat is mooier dan voetballen in een shirt met je eigen naam”, dacht Frank. Mede daarom prijkt nu het mooi logo van Hofland Flowering Plants op de strakke torso’s van Naaldwijk 6. Vv Naaldwijk is erg dankbaar en trots met zo’n mooi familiebedrijf als sponsor. Hopelijk kunnen we nog jaren van elkaar genieten! 

   

  Voor meer informatie kunt u een kijkje nemen op: https://hoflandfloweringplants.nl/  

   

   

  Foto van links naar rechts; Frank, Goos, (o)pa Frans en Annemiek Hofland