• Kantinerooster november/december 2019

    donderdag 27 augustus 202019:00 - SluitenJohn en Willem en Ton
    vrijdag 28 augustus 2020 INFO AVONDHeros Tutujian
    vrijdag 28 augustus 2020Dominique Minkman
    zaterdag 29 augustus 2020OpenenLia
    9:00 - 12:00Joke Scheffers
    Leon Boers
    12:00 - 15:00Tom Bos
    Andy Knetemann
    Yorick Roodenburg
    15:00 - 18:00Arno Kathmann
    Justin Staalduinen
    18:00 - SluitenSelectie 1+2+3
    AfsluitenJohn
    zondag 30 augustus 2020
    WEEK 36ProgrammaTijdenNamen
    maandag 31 augustus 2020
    dinsdag 1 september 2020
    woensdag 2 september 2020
    donderdag 3 september 202019:00 - SluitenKeetie en Diana
    vrijdag 4 september 2020
    zaterdag 5 september 2020OpenenGertJan
    9:00 - 12:00Robert Geest
    Vincent Kuijvenhoven
    12:00 - 15:00Martijn van Mierlo
    Lennart Bos
    15:00 - 18:00Arno Kathmann
    Jarmo Valstar
    18:00 - SluitenSelectie 1+2+3
    AfsluitenJelle
    zondag 6 september 2020
    WEEK 37ProgrammaTijdenNamen
    maandag 7 september 2020
    dinsdag 8 september 2020
    woensdag 9 september 2020
    donderdag 10 september 202019:00 - SluitenBastiaan en Diana
    vrijdag 11 september 2020
    zaterdag 12 september 2020OpenenIwan
    9:00 - 12:00Joke Scheffers
    Thomas Verduijn
    12:00 - 15:00Elle Mouthaan
    Steffie Sowa
    15:00 - 18:00Arno Kathmann
    Gallyon Kok
    Paulien Staalduine
    18:00 - SluitenSelectie 1+2+3
    AfsluitenFrank
    zondag 13 september 2020
    WEEK 38ProgrammaTijdenNamen
    maandag 14 september 2020
    dinsdag 15 september 2020
    woensdag 16 september 2020
    donderdag 17 september 202019:00 - SluitenKarel en Lou
    vrijdag 18 september 2020
    zaterdag 19 september 2020OpenenAd
    9:00 - 12:00Mylene Massa
    Fenna Mooiman
    12:00 - 15:00Lisa Janszen
    Britt Kuijvenhoven
    15:00 - 18:00Arno Kathmann
    Isa Hoeks
    Jose Lock
    18:00 - Sluitenselectie 1+2+3
    AfsluitenAris
    zondag 20 september 2020
    WEEK 39ProgrammaTijdenNamen
    maandag 21 september 2020
    dinsdag 22 september 2020
    woensdag 23 september 2020
    donderdag 24 september 202019:00 - SluitenRene+ Joost en Jaap
    vrijdag 25 september 2020
    zaterdag 26 september 2020OpenenBastiaan
    9:00 - 12:00Joke Scheffers
    Jordy van Dongen
    12:00 - 15:00Jaimy Bhattoe
    Tom Borgdorff
    15:00 - 18:00Arno Kathmann
    Geert vd Sar
    Michel Verkade
    18:00 - SluitenSelectie 1+2+3
    AfsluitenAnoeshka
    zondag 27 september 2020
    WEEK 40ProgrammaTijdenNamen
    maandag 28 september 2020
    dinsdag 29 september 2020
    woensdag 30 september 2020
    donderdag 1 oktober 202019:00 - SluitenJohn+ Willem en Ton
    vrijdag 2 oktober 2020
    zaterdag 3 oktober 2020OpenenMandy
    9:00 - 12:00Leon Boers
    Robert Boers
    12:00 - 15:00Chester Kleijn
    Alan pszczolkowski
    15:00 - 18:00Arno Kathmann
    Lennart Bos
    18:00 - SluitenSelectie 1+2+3
    AfsluitenBastiaan
    zondag 4 oktober 2020
    WEEK 41ProgrammaTijdenNamen
    maandag 5 oktober 2020
    dinsdag 6 oktober 2020
    woensdag 7 oktober 2020
    donderdag 8 oktober 202019:00 - SluitenKeetie en Diana
    vrijdag 9 oktober 2020
    zaterdag 10 oktober 2020OpenenLia
    9:00 - 12:00Joke Scheffers
    Yorick Roodenburg
    12:00 - 15:00Naomi Rodenburg
    Jill de Jong
    15:00 - 18:00Arno Kathmann
    Rick Jabben
    Kevin van Leeuwen
    18:00 - SluitenSelectie 1+2+3
    AfsluitenJack