• Kantinerooster november/december 2019

    WEEK 4ProgrammaTijdenNamen
    maandag 20 januari 2020
    dinsdag 21 januari 2020
    woensdag 22 januari 2020
    donderdag 23 januari 202019:00 - SluitenBastiaan en Diana
    vrijdag 24 januari 2020
    zaterdag 25 januari 2020OpenenBastiaan
    9:00 - 12:00Donna Kant
    Laura van Leerdam
    12:00 - 15:00Peter Bronswijk
    Paul Ziel
    Nicky Hollander der
    Teun Schmidt
    15:00 - 18:00Arno Kathmann
    Wim van Koppen
    Tim Stok
    Marijn van Veen
    18:00 - SluitenSelectie
    AfsluitenJos de le Cluse
    zondag 26 januari 2020
    WEEK 5ProgrammaTijdenNamen
    maandag 27 januari 2020
    dinsdag 28 januari 2020
    woensdag 29 januari 2020
    donderdag 30 januari 202019:00 - SluitenJohn en Willem en Ton
    vrijdag 31 januari 2020
    zaterdag 1 februari 20201e thuisOpenenAd
    9:00 - 12:00Joke Scheffers
    Robbert Boers
    Leon Boers
    12:00 - 15:00Veerle Rog
    Paul Ziel
    Fenna Mooiman
    15:00 - 18:00Arno Kathmann
    Bjorn Knaap van de
    Kay Barendse
    18:00 - SluitenSelectie 1/2/3
    AfsluitenBastiaan
    zondag 2 februari 2020
    WEEK 6ProgrammaTijdenNamen
    maandag 3 februari 2020
    dinsdag 4 februari 2020
    woensdag 5 februari 2020
    donderdag 6 februari 202019:00 - SluitenRene en Joost en Jaap
    vrijdag 7 februari 2020
    zaterdag 8 februari 20201e uitOpenenGertjan
    9:00 - 12:00Loek Koelemij
    Rick Hardenbol
    Max Herschel
    12:00 - 15:00Lesley Franssen
    Paul Ziel
    Sen Dijk van
    15:00 - 18:00Arno Kathmann
    Wim van Koppen
    Andy Knetemann
    AfsluitenAnoeshka
    zondag 9 februari 2020
    WEEK 7ProgrammaTijdenNamen
    maandag 10 februari 2020
    dinsdag 11 februari 2020
    woensdag 12 februari 2020
    donderdag 13 februari 202019:00 - SluitenKarel en Lou
    vrijdag 14 februari 2020
    zaterdag 15 februari 2020super SaturdayOpenenIwan
    9:00 - 12:00Joke Scheffers
    Danny Koster
    thijs Naastenpad
    12:00 - 15:00Kay Nederpel
    Paul Ziel
    Thomas Verduijn
    15:00 - 18:00Arno Kathmann
    Keetie en Diana
    Steffie Sowa
    18:00 - SluitenSelectie 1/2/3
    AfsluitenAris van Dalen
    zondag 16 februari 2020
    WEEK 8ProgrammaTijdenNamen
    maandag 17 februari 2020
    dinsdag 18 februari 2020
    woensdag 19 februari 2020
    donderdag 20 februari 202019:00 - SluitenBastiaan en Diana
    vrijdag 21 februari 2020
    zaterdag 22 februari 2020vanaf 12:00 ivm flynth(?)OpenenLia (12:00)
    9:00 - 12:00
    12:00 - 15:00Pieter Buitelaar
    Paul Ziel
    15:00 - 18:00Arno Kathmann
    Wim van Koppen
    AfsluitenFrank Hordijk
    zondag 23 februari 2020
    WEEK 9ProgrammaTijdenNamen
    maandag 24 februari 2020
    dinsdag 25 februari 2020
    woensdag 26 februari 2020
    donderdag 27 februari 202019:00 - SluitenJohn Willem Ton
    vrijdag 28 februari 2020
    zaterdag 29 februari 2020Flynth westlandcup (?) OpenenBastiaan
    12:00 - 15:00Paul Ziel
    Rob Looye
    15:00 - 18:00Arno Kathmann
    John Valstar
    AfsluitenJelle van Waveren
    zondag 1 maart 2020
    WEEK 10ProgrammaTijdenNamen
    maandag 2 maart 2020
    dinsdag 3 maart 2020
    woensdag 4 maart 2020
    donderdag 5 maart 202019:00 - SluitenRene Joost Jaap
    vrijdag 6 maart 2020
    zaterdag 7 maart 20201e speelt uitOpenenMandy
    9:00 - 12:00Loek Koelemij
    Vincent Kuijvenhoven
    Robert Geest
    12:00 - 15:00Paul Ziel
    Bjorn Knaap van de
    Fons Lancee
    15:00 - 18:00Arno Kathmann
    Wim van Koppen
    Elle Mouthaan
    AfsluitenJohn Otto
    zondag 8 maart 2020
    WEEK 11ProgrammaTijdenNamen
    maandag 9 maart 2020
    dinsdag 10 maart 2020
    woensdag 11 maart 2020
    donderdag 12 maart 202019:00 - SluitenKarel en Lou
    vrijdag 13 maart 2020
    zaterdag 14 maart 2020Naaldwijk 1 thuisOpenenIwan
    9:00 - 12:00Joke Scheffers
    Jeroen Prins
    Danny Voskamp
    12:00 - 15:00Paul Ziel
    Jayson Lut
    Thijs Vreugdenhil
    15:00 - 18:00Arno Kathmann
    Mylene Massa