• Kantinerooster oktober/november 2019

    Dinsdag 1 oktober
    Woensdag 2 oktober
    Donderdag 3 oktober19.00-sluitKarel en Lou
    Vrijdag 4 oktober
    Zaterdag 5 oktoberOpenenGertjan
    9.00-12.00Nicky Hollander der
    Teun Schmidt
    Tim Stok
    1e speelt thuis Ariston12.00-15.00Paul Ziel
    Peter Bronswijk
    Laura van Leerdam
    Donna Kant
    15:00 - 18:00Arno Kathman
    Kyan de Raaf
    Marijn Veen
    Wim van Koppen
    18.00-sluitSelectie 1/2/3
    afsluitenJos de le Cluse(06-460 36340)
    Zondag 6 oktober
    WEEK 41ProgrammaTijdenNamen
    Maandag 7 oktober
    Dinsdag 8 oktoberOpenen (19:00)Gert Jan
    John Valstar
    Hessel delwel
    Pieter Buitelaar
    Sluiten
    Woensdag 9 oktober
    Donderdag 10 oktober19.00-sluitGerben en Tim
    Vrijdag 11 oktober
    Zaterdag 12 oktoberOpenenLia
    1e speelt uit9.00-12.00Joke Scheffers
    Masees Baziel
    Tom Borgdorff
    Timo Vreugdenhil
    12.00-15.00Paul Ziel
    Peter Bronswijk
    Justin Staalduinen
    15.00-18.00Arno Kathman
    Kevin van Leeuwen
    Michel Verkade
    18.00-sluit
    afsluiten (18:00)Anoeska Voogt (06-3013 9406)
    Zondag 13 oktober
    WEEK 42ProgrammaTijdenNamen
    Maandag 14 oktober
    Dinsdag 15 oktober
    Woensdag 16 oktober
    Donderdag 17 oktober19.00-sluitJohn Willem en Ton
    Vrijdag 18 oktober
    Zaterdag 19 oktober (start herfstvakantie)OpenenMandy
    9.00-12.00Pieter Buitelaar
    Barry Dekker
    Hessel delwel
    1e thuis MVV12.00-15.00Paul Ziel
    Rob Looye
    Peter Bronswijk
    15.00-18.00Arno Kathman
    Peter Immerzeel
    Wim van Koppen
    18.00-sluitSelectie 1/2/3
    afsluitenAris van Dalen(0651261376)
    Zondag 20 oktober
    WEEK 43ProgrammaTijdenNamen
    Maandag 21 oktober
    Dinsdag 21 oktober
    Woensdag 23 oktober
    Donderdag 24 oktober19.00-sluitKeetie en Diana
    Vrijdag 25 oktober
    Zaterdag 26 oktoberOpenenBastiaan
    9.00-12.00Joke Scheffers
    Sven Bos
    Brent Hoogendonk
    12.00-15.00Paul Ziel
    Peter Bronswijk
    Martijn Mierlo
    1e speelt uit15.00-18.00Arno Kathman
    Loek Koelemij
    Robert Geest
    afsluitenLaura de Boon (06-1458 8488)
    Zondag 27 oktober
    WEEK 44ProgrammaTijdenNamen
    Maandag 28 oktober
    Dinsdag 29 oktober
    Woensdag 30 oktober
    Donderdag 31 oktober19.00-sluitBastiaan en Diana
    Vrijdag 1 november19:00 - sluit
    Zaterdag 2 novemberOpenenAd
    9.00-12.00Veerle Rog
    Chimene Prins
    Wessel Valstar
    1e thuis en old boys12.00-15.00Paul Ziel
    Peter Bronswijk
    Paulien Staalduine
    15.00-18.00Arno Kathman
    Jose Lock
    Wim van Koppen
    18.00-sluitSelectie 1/2/3
    afsluitenFrank Hordijk (06-41363816)
    Zondag 3 november
    WEEK 45ProgrammaTijdenNamen
    maandag 4 november 2019
    dinsdag 5 november 2019
    woensdag 6 november 2019
    donderdag 7 november 201919.00-sluitRene/Joost/Jaap
    vrijdag 8 november 2019
    zaterdag 9 november 2019Inhaal/bekerOpenenIwan
    9.00-12.00Joke Scheffers
    Jesse Mastrigt
    Fenne Mooiman
    1e speelt uit12.00-15.00Paul Ziel
    Peter Bronswijk
    Richard Wezel van
    15.00-18.00Arno Kathman
    Arco Zanten
    Jasper Zwinkels
    afsluiten (18:00)Jelle van Waveren (0650525336)
    zondag 10 november 2019
    WEEK 46ProgrammaTijdenNamen
    maandag 11 november 2019
    dinsdag 12 november 2019
    woensdag 13 november 2019
    donderdag 14 november 201919.00-sluitKarel en Lou
    vrijdag 15 november 2019
    zaterdag 16 november 2019Naaldwijk 1 uitOpenenGertjan
    9.00-12.00Ewout Blankman
    Luuk Bos
    Lennard Broch
    12.00-15.00Paul Ziel
    Peter Bronswijk
    Masees Baziel
    15.00-18.00Arno Kathman
    Wim van Koppen
    Sam Voogt
    Estelle de Vries
    afsluiten (18:00)Bastiaan
    zondag 17 november 2019
    WEEK 47ProgrammaTijdenNamen
    maandag 18 november 2019
    dinsdag 19 november 2019
    woensdag 20 november 2019
    donderdag 21 november 201919.00-sluitBastiaan en Diana
    vrijdag 22 november 2019
    zaterdag 23 november 2019OpenenLia
    9.00-12.00Joke Scheffers
    Koos Bouhuizen
    Leo Brabander
    1e thuis12.00-15.00Paul Ziel
    Peter Bronswijk
    Raymond Gier
    Roy Kemmers
    15.00-18.00Arno Kathman
    Ralph Middelburg
    Martijn Bos
    18.00-sluitSelectie 1/2/3
    afsluitenJos de le Cluse(06-460 36340)
    zondag 24 november 2019
    WEEK 48ProgrammaTijdenNamen
    maandag 25 november 2019
    dinsdag 26 november 2019
    woensdag 27 november 2019
    donderdag 28 november 201919.00-sluitJohn/Willem/Ton
    vrijdag 29 november 2019
    zaterdag 30 november 2019OpenenBastiaan
    9.00-12.00Leon Boers
    Robbert Boers
    Jordy Dongen van
    1e speelt uit12.00-15.00Paul Ziel
    Peter Bronswijk
    Dominique Minkman
    15.00-18.00Arno Kathman
    Gino Verheij
    Wim van Koppen
    afsluiten (18:00)Anoeska Voogt (06-3013 9406)
    zondag 1 december 2019