• Aangepaste ingang sportterrein tijdens Naaldwijkse feestweek

 • Tijdens de Naaldwijkse feestweek, van 26 t/m 31 augustus a.s., zal Cannes Outdoor weer een spetterend feest organiseren. Net als vorig jaar zal de tent op het parkeerterrein staan voor de hoofdingang van v.v. Naaldwijk. Om die reden zal tijdens de feestweek de ingang tot onze accommodatie aan de achterkant van het complex zijn, aan de zijkant van het business home, welke bereikbaar is via het fietspad en voetpad achter het hoofdveld. Omdat er beperkte parkeergelegenheid is tijdens deze week verzoeken wij u zoveel mogelijk per fiets naar de trainingen etc. te komen. Zie plattegrond. 

  De organisatie van Cannes Outdoor doet haar uiterste best om de overlast zo klein mogelijk te houden.
  Mochten er vragen of klachten zijn laat het dan weten via pvg@vgibv.nl

  • Opbouw: 24-27 aug
  • Feest: 28-31 aug
  • Afbouw: 1-3 sept

  Tijdens het evenement zijn fietsenstallingen en bewaking aanwezig.
  Wij wensen iedereen een hele fijne feestweek toe!