• Maat en Raad makelaars opnieuw sponsor bij vv Naaldwijk

    Al in een eerdere periode was Guido de Maat van Maat en Raad makelaars betrokken als sponsor bij vv Naaldwijk. Na gesprekken met Wim van Etten is hij opnieuw sponsor geworden met een nieuw bord bij de rotonde. Met deze sponsoring treedt het bedrijf ook toe tot onze groep “rode leeuwen sponsors” welke je zou kunnen omschrijven als de groep die bij andere verenigingen als businessclub door het leven gaat. Daarmee komt het logo ook diverse malen per uur voorbij op de tv schermen in de kantine en het businesshome, en wordt het logo in de sponsorbalk van onze website geplaatst. 

    VV Naaldwijk is verheugd Maat en Raad makelaars opnieuw tot haar groep sponsors te mogen verwelkomen. 

    Maat en Raad makelaars is gevestigd in Naaldwijk en is een modern makelaarskantoor met als motto “zeggen wat je doet en doen wat je zegt”.  

    Meer over Maat en Raad makelaars: https://www.maatenraad.nl