• Naaldwijk 1

  • Foto 2022-2023 volgt later 

     

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 dec. 13:30Naaldwijk 1 - MVV '27 1Sportpark De Hoge Bomen
    10 dec. 14:30Houtwijk sv 1 - Naaldwijk 1Sportpark Rijnveld
  • Uitslagen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslagCompetitiesoortStatusDetails
    za 26-nov. 14:30Sportclub Monster 1Naaldwijk 10 - 0regulierUitgespeeld
    za 19-nov. 14:30Naaldwijk 1Schipluiden 11 - 1regulierUitgespeeld
    za 12-nov. 14:30LYRA 1Naaldwijk 13 - 2regulierUitgespeeld
    za 05-nov. 14:30Naaldwijk 1Duindorp sv 12 - 0regulierUitgespeeld
  • Poulestanden Naaldwijk 1 ( 3e klasse B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sportclub Monster 197202872123
    2LYRA 19522169717
    3Verburch 1843137142315
    4Naaldwijk 18431159615
    5Houtwijk sv 193331816212
    6Laakkwartier 18323912-311
    7MVV '27 182422217510
    8Duindorp sv 182422017310
    9Schipluiden 182331219-79
    10Werve, Te 193061622-69
    11KMD 182241517-28
    12sv Zuid West DH 181251232-205
    13sv Madestein 18026635-29-1

    Poulestanden Naaldwijk 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 2 10 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Maense, FC 13201154116
    2Naaldwijk 132019366
    3Deltasport 132015506
    4HWD 13003421-170
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 19:30 uur 3 A
    Donderdag 19:30 uur 3 A
  • Teamstatistieken

    Naaldwijk 1

    0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)

    1,88

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,13

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,88

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd