• Naaldwijk 1

  • bovenste rij vlnr

    onderste rij vlnr

    Foto: @HelmaVermaat

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 19:30 uur 3 A
    Donderdag 19:30 uur 3 A
  • Teamstatistieken

    Naaldwijk 1

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Periodestand 1e periode

    TeamGSVTPT
    SSA FC Skillz Wateringse Veld 1819420
    Verburch 1824718
    Sportclub Monster 1818716
    Naaldwijk 1815915
    DWO 18161314
    KMD 18131213
    LYRA 1811712
    Schipluiden 18101211
    DSVP 189118
    Ariston'80 1816198
    Duindorp sv 188227
    Loosduinen 1811236
    DUNO 188164
    Quick Steps 1811273
  • Periodestand 2e periode

    TeamGSVTPT
    Sportclub Monster 1918325
    SSA FC Skillz Wateringse Veld 1918622
    DWO 19381818
    LYRA 1919717
    Verburch 19141013
    Schipluiden 1981112
    Loosduinen 19131611
    DSVP 1991211
    Naaldwijk 19131711
    Quick Steps 19122310
    KMD 198129
    Duindorp sv 1912238
    DUNO 195194
    Ariston'80 1911212
  • Periodestand 3e periode

    TeamGSVTPT
    SSA FC Skillz Wateringse Veld 1932722
    Sportclub Monster 1925521
    DWO 19221421
    Schipluiden 19191718
    Naaldwijk 19191016
    Ariston'80 19191815
    Verburch 19161213
    Duindorp sv 19212312
    DSVP 19191810
    KMD 19161710
    LYRA 1971510
    Quick Steps 1912305
    DUNO 199342
    Loosduinen 1911270