• Naaldwijk 2

  • Programma

    DatumCompetitiesoortWedstrijdAccommodatieDetails
    26 okt. 14:30regulierVELO 3 - Naaldwijk 2Sportpark VELO
    2 nov. 11:45regulierNaaldwijk 2 - FC 's-Gravenzande 4Sportpark De Hoge Bomen Naaldwijk
    9 nov. 11:45regulierNaaldwijk 2 - RAS 2Sportpark De Hoge Bomen Naaldwijk
    16 nov. 14:30regulierDie Haghe 3 - Naaldwijk 2Sportpark Ockenburgh
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 okt.2 - LYRA 30 - 6
    5 okt.DUNO 2 - 21 - 0
    28 sep.2 - Quintus 21 - 2
  • Poulestanden Naaldwijk 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Honselersdijk 34310135810
    2Die Haghe 34301164129
    3DUNO 243017529
    4LYRA 3422010378
    5Quintus 242117707
    6VELO 342028716
    7HVC'10 34202913-46
    8FC 's-Gravenzande 4311158-34
    9Sportclub Monster 321015503
    10RAS 23012610-41
    1124004312-90
    12KMD 24004212-100

    Poulestanden Naaldwijk 2 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Excelsior M. 3330012399
    2232015326
    3Zwartewaal 23102611-53
    4Pernis 23003410-60
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.