• Naaldwijk 3

  • Programma

    DatumCompetitiesoortWedstrijdAccommodatieDetails
    23 nov. 14:30regulierNaaldwijk 3 - VCS 2Sportpark De Hoge Bomen Naaldwijk
    30 nov. 12:00regulierGSC ESDO 2 - Naaldwijk 3Sportpark Escamp I GSC ESDO
    7 dec. 12:00regulierHoutwijk sv 2 - Naaldwijk 3Sportpark Rijnveld
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 nov.3 - Sportclub Monster 43 - 6
    2 nov.3 - Loosduinen 20 - 2
    26 okt.VELO 5 - 33 - 3
  • Poulestanden Naaldwijk 3 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC 's-Gravenzande 653202081211
    2Honselersdijk 463121114-310
    3Sportclub Monster 45302191549
    4Loosduinen 26303131309
    5GSC ESDO 2321012937
    6Verburch 34211191187
    7Westlandia 43201143116
    8VELO 55122121205
    9VCS 231119814
    1036024923-142
    11Houtwijk sv 24004224-220

    Poulestanden Naaldwijk 3 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC 's-Gravenzande 7330010289
    2Westlandia 63102910-13
    3MSV '71 33102810-23
    433102510-53
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.