• Naaldwijk 4

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 okt. 14:30Naaldwijk 4 - SVC'08 4Sportpark De Hoge Bomen
    8 okt. 12:00Loosduinen 3 - Naaldwijk 4Sportpark Madestein
    15 okt. 14:30Naaldwijk 4 - sv Madestein 3Sportpark De Hoge Bomen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 sep.Die Haghe 4 - 43 - 0
    17 sep.4 - Ariston'80 42 - 1
  • Poulestanden Naaldwijk 4 ( 4e klasse 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1sv Madestein 311007343
    2Die Haghe 411003033
    3SVC'08 410101101
    4VELO 510101101
    5Erasmus 200000000
    6FC 's-Gravenzande 600000000
    7Loosduinen 300000000
    8PGS/VOGEL 300000000
    9Quick Steps 200000000
    10RAS 300000000
    11Naaldwijk 4100103-30
    12HVC'10 4100137-40

    Poulestanden Naaldwijk 4 ( Mannen beker reserve zaterdag Groep 1 22 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Westlandia 422006246
    2Naaldwijk 4210134-13
    3Ariston'80 4200225-30
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.