• Naaldwijk 6

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    17 okt. 14:30Kamerik 4 - Naaldwijk 6Sportpark Mijzijde
    24 okt. 15:00Naaldwijk 6 - Ariston'80 11Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
    31 okt. 12:30FC 's-Gravenzande 13 - Naaldwijk 6Juliana Sportpark
    7 nov. 15:00Naaldwijk 6 - Sportclub Monster 8Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 okt.Verburch 5 - Naaldwijk 62 - 5
    3 okt.Naaldwijk 6 - Scheveningen 30 - 0
  • Poulestanden Naaldwijk 6 ( 8e klasse 07 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Naaldwijk 64310134910
    2Sportclub Monster 8431073410
    3Westlandia 5430110829
    4Scheveningen 34220133108
    5FC 's-Gravenzande 1332018446
    6VELO 94202141406
    7SVC'08 631119634
    8LYRA 9411210914
    9VCS 24112811-34
    10Ariston'80 113012716-91
    11Erasmus 73003413-90
    12Verburch 54004315-120

    Poulestanden Naaldwijk 6 ( Mannen beker reserve zaterdag Groep 5 12 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Naaldwijk 622009276
    2LYRA 1221015413
    3Westlandia 62002210-80

    Poulestanden Naaldwijk 6 ( Groep 3 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kamerik 400000000
    2Naaldwijk 600000000
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer