• Naaldwijk 6

  • Programma

    DatumSoortKlasseWedstrijdAccommodatieDetails
    22 feb. 14:30regulier7e klasseQuintus 6 - Naaldwijk 6Sportpark Federatie Quintus
    29 feb. 14:30regulier7e klasseNaaldwijk 6 - HVC'10 7Sportpark De Hoge Bomen Naaldwijk
    7 mrt. 14:30regulier7e klasseNaaldwijk 6 - Ariston'80 11Sportpark De Hoge Bomen Naaldwijk
    14 mrt. 14:30regulier7e klasseWestlandia 8 - Naaldwijk 6Sportpark De Hoge Bomen Westlandia
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 feb.Naaldwijk 6 - Honselersdijk 81 - 5
  • Poulestanden Naaldwijk 6 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Schipluiden 51394065214431
    2VELO 81485167184929
    3Westlandia 81382340231726
    4Honselersdijk 8158164235725
    5LYRA 91373336211524
    6Vitesse Delft 7147253531423
    7Naaldwijk 6136343428621
    8KMD 5144463733416
    9HVC'10 7113171744-2710
    10FC 's-Gravenzande 13132382036-169
    11Quintus 61430113389-569
    12Ariston'80 111520131562-476
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.