• Naaldwijk 6

  • Programma

    DatumSoortKlasseWedstrijdAccommodatieDetails
    25 jan. 14:30regulier7e klasseQuintus 6 - Naaldwijk 6Sportpark Federatie Quintus
    1 feb. 15:00regulier7e klasseKMD 5 - Naaldwijk 6Sportpark KMD
    8 feb. 14:30regulier7e klasseNaaldwijk 6 - Honselersdijk 8Sportpark De Hoge Bomen Naaldwijk
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 jan.Naaldwijk 6 - Vitesse Delft 71 - 2
    14 jan.Die Haghe JO19-1 - JO19-1
    11 jan.Victoria Boys JO19-1 - JO19-12 - 1
    8 jan.JO19-1 - DSVP JO19-26 - 2
  • Poulestanden Naaldwijk 6 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Schipluiden 51174049193025
    2Westlandia 81181236181825
    3VELO 81173151114024
    4Honselersdijk 8127053627921
    5LYRA 91062231171420
    6Naaldwijk 61162331211020
    7Vitesse Delft 7116142925419
    8KMD 5113353428612
    9Quintus 6123092766-399
    10HVC'10 792071140-296
    11Ariston'80 11111010953-443
    12FC 's-Gravenzande 13100281433-192
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.