• Naaldwijk 6

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    7 dec. 12:30LYRA 9 - Naaldwijk 6Sportpark De Zweth
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    30 nov.Naaldwijk 6 - Schipluiden 53 - 3
    26 nov.Naaldwijk O23 - Maasdijk O23
    23 nov.Vitesse Delft 7 - Naaldwijk 63 - 0
  • Poulestanden Naaldwijk 6 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VELO 8962144103420
    2Schipluiden 5954040172319
    3Naaldwijk 6961229181119
    4LYRA 975111812616
    5Westlandia 885121815316
    6Vitesse Delft 794142121013
    7Honselersdijk 894052422212
    8KMD 5832329151411
    9Quintus 693062342-199
    10HVC'10 772051034-246
    11FC 's-Gravenzande 1380261125-142
    12Ariston'80 118008642-360
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.