• Naaldwijk 6

  • Programma

    DatumSoortKlasseWedstrijdAccommodatieDetails
    4 apr. AFGELASTregulier7e klasseSchipluiden 5 - Naaldwijk 6Sportpark Keenenburg
    18 apr. AFGELASTregulier7e klasseNaaldwijk 6 - LYRA 9Sportpark De Hoge Bomen Naaldwijk
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 apr.Schipluiden 5 - Naaldwijk 6
    28 mrt.Naaldwijk 6 - VELO 8
  • Poulestanden Naaldwijk 6 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Schipluiden 51495067234432
    2VELO 81595172195332
    3Honselersdijk 8169164637928
    4LYRA 91583442261627
    5Naaldwijk 61583448341427
    6Westlandia 81583443291427
    7Vitesse Delft 7157263636023
    8KMD 5154563935417
    9HVC'10 7134182551-2613
    10FC 's-Gravenzande 13152492443-1910
    11Quintus 61530123698-629
    12Ariston'80 111520131562-476
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.