• Naaldwijk JO11-1

  • Vlnr: 

    Foto: @HelmaVermaat

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 jun.Oliveo JO19-2 Nieuw - Naaldwijk JO19-1 Nieuw2 - 3
  • Poulestanden Naaldwijk JO11-1 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPIMPT
    1Quick JO11-4119201132093029
    2Quintus JO11-111821482424026
    3Honselersdijk JO11-111812573324025
    4Loosduinen JO11-110802501931024
    5GSC ESDO JO11-310613583424019
    6Verburch JO11-21051447416016
    7MSV '71 JO11-11041549454013
    8HVC'10 JO11-1114073444-10012
    9MVV '27 JO11-1112274460-1608
    10Naaldwijk JO11-1112182857-2907
    11Maasdijk JO11-1111192071-5104
    12Westlandia JO11-311101021121-10003

    Poulestanden Naaldwijk JO11-1 (B4200 Onder 11 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPIMPT
    1Honselersdijk JO11-133001861209
    2Verburch JO11-231111011-104
    3Quintus JO11-13102118303
    4Naaldwijk JO11-13012519-1401

    Poulestanden Naaldwijk JO11-1 (0267 Onder 11 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPIMPT
    1SVH JO11-2111100821369033
    2FC 's-Gravenzande JO11-211902611744027
    3Naaldwijk JO11-111803682741024
    4HBS JO11-311614604416019
    5WIK JO11-111614503416019
    6TAC'90 JO11-2116145458-4019
    7RAS JO11-111515613823016
    8Den Hoorn JO11-31150638371015
    9Quick JO11-7114164750-3013
    10Die Haghe JO11-2111192567-4204
    11HMSH JO11-2111191899-8104
    12BMT JO11-11101101797-8001
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.