• Naaldwijk JO15-1

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 jun.Oliveo JO19-2 Nieuw - Naaldwijk JO19-1 Nieuw2 - 3
  • Poulestanden Naaldwijk JO15-1 (0245 Onder 15 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPIMPT
    1Schipluiden JO15-110901481533027
    2XerxesDZB JO15-210802541440024
    3PPSC JO15-110622311714020
    4Maasdijk JO15-11061315141019
    5HVC'10 JO15-110514301614016
    6CWO JO15-11051430246016
    7Excelsior'20 JO15-2104242128-7014
    8VFC JO15-2103161230-18010
    9Naaldwijk JO15-1102171647-3107
    10Wippolder JO15-2101181244-3204
    11Den Hoorn JO15-2101091535-2003

    Poulestanden Naaldwijk JO15-1 (B3600 Onder 15 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPIMPT
    1Rijnsburgse Boys MO17-133002512409
    2Naaldwijk JO15-13201147706
    3Die Haghe JO15-23102517-1203
    4HVV JO15-33003120-1900

    Poulestanden Naaldwijk JO15-1 (0247 Onder 15 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPIMPT
    1Verburch JO15-211911491435028
    2Naaldwijk JO15-111911321220028
    3Quintus JO15-110712401525022
    4SEP JO15-111713491534022
    5FC 's-Gravenzande JO15-211713392316022
    6GSC ESDO JO15-21061334295019
    7Die Haghe JO15-2114252627-1014
    8KMD JO15-2113353134-3012
    9Schipluiden JO15-2113082234-1209
    10Vredenburch JO15-3112182157-3607
    11SVH JO15-2111192149-2804
    12Honselersdijk JO15-21101101065-5501
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    maandag 19:15 uur 4 4
    woensdag 19:15 uur 4 4
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.