• Naaldwijk JO19-1

  • Achter vlnr: Derrick Leeuwin (trainer/coach), Lennart vd Bos, Sam Voogt, Milan de Boon, Randy Schelt, Kjell Barendse Justin van Staalduinen, Olaf Hagg, Denny van Daalen, Lars Barendse, Richard Galjé (teamleider)

    Zittend vlnr: Timo vd Graaf, Tim vd Wel, Jesse Vooijs, Julian v Reeven, Tom vd Bos, Leon vd Gaag, Martijn van Mierlo

    Foto: @Chris Rijnbeek 

  • Eerstvolgende wedstrijd

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Naaldwijk JO19-1

    VS

    TOGB JO19-3

    03 december 202212:00 uur
    Sportpark De Hoge Bomen veld 2-Naaldwijk

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Naaldwijk JO19-1

    0379 Onder 19 (2e fase)

    2,40

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,80

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,40

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 dec. 12:00Naaldwijk JO19-1 - TOGB JO19-3Sportpark De Hoge Bomen
    10 dec. 13:00SEP JO19-1 - Naaldwijk JO19-1Sportpark Tanthof Zuid
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagStatusDetails
    26 nov. 14:00Naaldwijk JO19-1 - Rotterdam United JO19-14 - 0Uitgespeeld
    19 nov. 11:15Wippolder JO19-2 - Naaldwijk JO19-13 - 1Uitgespeeld
    12 nov. 14:00Naaldwijk JO19-1 - Zestienhoven JO19-11 - 1Uitgespeeld
    5 nov. 14:30Wilhelmus JO19-4 - Naaldwijk JO19-19 - 1Uitgespeeld
  • Poulestanden Naaldwijk JO19-1 ( 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 06 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DUNO JO19-144002332012
    2FC 's-Gravenzande JO19-2420278-16
    3Naaldwijk JO19-14112811-34
    4SEP JO19-14112813-54
    5RKDEO JO19-14103415-113

    Poulestanden Naaldwijk JO19-1 ( 2e klasse (2e fase) 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wilhelmus JO19-444002041612
    2Naaldwijk JO19-152121214-27
    3Wippolder JO19-2220011386
    4FC 's-Gravenzande JO19-14202131216
    5TOGB JO19-34112131124
    6Zestienhoven JO19-151131022-124
    7Rotterdam United JO19-13102510-53
    8SEP JO19-13012311-81
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag 20.15 uur Trainingsveld (gras) evt uitwijk naar 4 (kunst) 9
    Woensdag 20.15 uur 4 (kunst) 9