• Naaldwijk JO19-1

  • The strength of the team is each individual member. The strength of each member is the team.

    Phil Jackson

  • Foto: @HelmaVermaat

    Staand vlnr : Derrick Leeuwin (trainer/coach), Yorick v Leerdam, Kjell Barendse, Denny v Dalen, Mike vd Bos, Pim v Velden, Mick Lievaart, Mark Middelburg, Richard Galjé (teamleider)

    Zittend vlnr : Marijn v Veen, Tim vd Wel, Randy vd Schilt, Sam Voogt, Jessey Galjé, Daan Bouwsema, Ali Take

    Ontbreekt op de foto: Jari Kuijvenhoven

    Niveau: 1e klasse

    Aanvang thuiswedstrijden: 14:30 uur (in principe)

     

  • Eerstvolgende wedstrijd

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    KMD JO19-2

    VS

    Naaldwijk JO19-1

    21 november 202012:30 uur
    Sportpark KMD veld 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Naaldwijk JO19-1

    0225 Onder 19 competitie (najaar)

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Wedstrijd historische resultaten

    SeizoenWedstrijdUitslag
    seizoen 2017/'18Naaldwijk JO19-1 - Maasdijk JO19-12 - 1
    seizoen 2017/'18Naaldwijk JO19-1 - Maasdijk JO19-11 - 5
    seizoen 2020/'21Maasdijk JO19-1 - Naaldwijk JO19-11 - 2
  • Wedstrijd statistieken

    ThuisteamUitteam
    NaamMaasdijk JO19-1Naaldwijk JO19-1
    Thuis gewonnen1330
    Uit gewonnen1718
    % gewonnen41%52%
    % thuis gewonnen40%62%
    % uit gewonnen42%40%
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 nov. 12:30KMD JO19-2 - Naaldwijk JO19-1Sportpark KMD
    28 nov. 11:45Naaldwijk JO19-1 - Vitesse Delft JO19-1Sportpark De Hoge Bomen
    5 dec. 14:30Naaldwijk JO19-1 - MVV '27 JO19-1Sportpark De Hoge Bomen
    12 dec. 12:00Schipluiden JO19-1 - Naaldwijk JO19-1Sportpark Keenenburg
  • Wastas- en rijbeurtenoverzicht (zorg zelf voor vervanging als je niet kunt op het ingeplande tijstip)

    DatumWedstrijdThuis verzamelen/spelenUit verzamelen/spelenVlaggen/WastasRijdenAdres
    21 novKMD 19-2 Comp.11.00 uur / 12.30 uurDenny / AliDenny / Jessey / Mark / Randy PimHeulweg 32A Wateringen
    28 novVitesse Delft 19-1 Comp.10.30 uur /11.45 uurYorick / Pim
    5 decMVV '27 19-1 Comp.13.15 uur / 14.30 uurMick / Daan
    12 decSchipluiden 19-1 Comp.11.00 uur / 12.30 uurMark / MikeMike / Jessey / Mark / Sam / KjellTiendweg 3 Scipluiden
  • Uitslagen Vriendschappelijke wedstrijden

    DatumWedstrijdUitslagStatusDetails
    9 sep.JO19-1 - sv Nootdorp JO19-1/2 mix4 - 6Uitgespeeld
    22 aug.Den Hoorn JO19-2 - JO19-12 - 3Uitgespeeld
  • Poule programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Naaldwijk JO19-1 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Quintus JO19-144001971212
    2Naaldwijk JO19-14310169710
    3Den Hoorn JO19-2430117989
    4Maasdijk JO19-1320111746
    5Schipluiden JO19-1320112936
    6Vitesse Delft JO19-1320110916
    7Laakkwartier JO19-142021217-56
    8MVV '27 JO19-14112610-44
    9KMD JO19-24103916-73
    10Quick JO19-2301258-31
    11Die Haghe JO19-24013916-71
    12Erasmus JO19-140041423-90

    Poulestanden Naaldwijk JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Naaldwijk JO19-111005143
    2FC 's-Gravenzande JO19-2210136-33
    3Rhoon JO19-1100112-10
  • Pouleuitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagStatusDetails
    29-08-2020FC 's-Gravenzande JO19-2 - Naaldwijk JO19-11 - 5Uitgespeeld
    12-09-2020Naaldwijk JO19-1 - Rhoon JO19-10 - 0Gestaakt
  • Poule programma

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag 20.15 uur Trainingsveld (gras) evt uitwijk naar 4 (kunst) 9
    Woensdag 20.15 uur 4 (kunst) 9