• Naaldwijk JO19-1

  • Foto 2018-2019 (zodra foto 2019-2020 gemaakt is, wordt die geplaatst)

  • Team JO19-1 seizoen 19-20

    Niveau: 1e klasse

    Aanvang thuiswedstrijden: 14:30 uur

    Trainers/coaches: Derrick Leeuwin, Ronald Giersthove

    Teamleider: Richard Galjé

    Assistent scheidsrechter: vacature (ook ouders die bij toerbeurt kunnen en willen vlaggen kunnen zich melden bij Richard. Er wordt dan een schema gemaakt)

    Spelers: Jesper den Heijer, Matthew vd Wees, Bram Nollen, Sven Heijs, Mark Middelburg, Daan Bouwsema, Ali Take, Mike vd Bos, Mick Lievaart, Pim v Velden, Marijn v Veen, Nick vd Bos, Jessey Galjé, Yorick v Leerdam, Jari Kuijvenhoven, Dennis Klapwijk, Brandon Voskamp

  • Voorbereidingsschema JO19-1 seizoen 19-20 (onder voorbehoud)

    DatumActiviteitAanvangVerzamelenOverige
    Ma 19-8Training20:1520:05
    Wo 21-8Oefenwedstrijd20:0018:45Thuis tegen FC Rijnvogels JO19-1 (Hoofdklasse)
    Za 24-8Oefenwedstrijd14:3013:00Thuis tegen Honselersdijk JO19-1 (1e klasse)
    Ma 26-8Training20:1520:05
    Wo 28-8Training20:1520:05
    Do 29-8Crossfit(?) of extra trainingntbntbTraining is niet voor iedereen
  • Eerstvolgende wedstrijd

    JO19-1 - Honselersdijk JO19-1

    Oefenwedstrijd

    VS

    24 augustus 2019 14:30 uur
    Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Naaldwijk JO19-1

    0225 Onder 19 competitie (najaar)

    nan

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    nan

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    nan

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    31 aug. 14:30MVV '27 JO19-1 - Naaldwijk JO19-1Sportpark De Commandeur
    7 sep. 14:30Naaldwijk JO19-1 - FC 's-Gravenzande JO19-2Sportpark De Hoge Bomen Naaldwijk
    14 sep. 14:30Naaldwijk JO19-1 - VFC JO19-2Sportpark De Hoge Bomen Naaldwijk
    21 sep. 14:30Naaldwijk JO19-1 - Semper Altius JO19-1Sportpark De Hoge Bomen Naaldwijk
  • Wastas- en rijbeurtenoverzicht (zorg zelf voor vervanging als je niet kunt op het ingeplande tijstip)

    DatumWedstrijdThuis verzamelen/spelenUit verzamelen/spelenVlaggen/WastasRijdenAdres
    21 aug.FC Rijnvogels 19-1Oefen 18.45 / 20.00Mike / Mike
    24 aug.Honselerdijk 19-1Oefen 13.00 / 14.30Nick / Nick
    31 aug.MVV'27 19-1 Beker 12.30 / 14.30Daan / DaanMike/Nick/ Daan/ JesseyDoelpad 2 Maasland
    7 sep.s-Gravenzande 19-2Beker 13.00 / 14.30Jesper /Jesper
    14 sep.VFC 19-2Beker 13.00 / 14.30Sven / sven
    21.sep.Semper Altius 19-1Comp. 13.00 / 14.30Jari / Jari
    28 sep.Wik 19-1Comp 10.00 / 12.00Yorick / YorickJesper/ Sven/ Yorick/ JesseyMr P D Fortuynweg 30 Den Haag
    5 okt.Wilhelmus 19-2Comp. 13.00 / 14.30Mick / Mick
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagStatusDetails
    24 aug.JO19-1 - Honselersijk JO19-14 - 3Uitgespeeld
    21 aug.JO19-1 - Rijnvogels JO19-11 - 7Uitgespeeld
  • Poulestanden Naaldwijk JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC 's-Gravenzande JO19-200000000
    2MVV '27 JO19-100000000
    3Naaldwijk JO19-100000000
    4VFC JO19-200000000

    Poulestanden Naaldwijk JO19-1 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Den Hoorn JO19-200000000
    2Die Haghe JO19-100000000
    3Honselersdijk JO19-100000000
    4KMD JO19-100000000
    5MVV '27 JO19-100000000
    6Naaldwijk JO19-100000000
    7Semper Altius JO19-100000000
    8TAC'90 JO19-100000000
    9Verburch JO19-100000000
    10Voorschoten`97 JO19-200000000
    11WIK JO19-100000000
    12Wilhelmus JO19-200000000
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag 20.15 uur Trainingsveld (gras) 9
    Woensdag 20.15 uur 4 (kunst) 9