• Naaldwijk JO19-1

  • Staande vlnr: Arjen de Haan (trainer), Senna Hulleman, Sven vd Bos, Tijn Leerdam, Olaf Hag, Nick Schelvis, Ted Spanbroek, Leon vd Gaag, Kai Nederpel

    Zittend vlnr: Storm vd Wilk, Thomas Verduin, Yordy Zaalberg, Sven van Reeven, Andy Kneteman, Jesse Voois, Levi de Haan, Maarten de Jong.

    Ontbreken: Kjell Barendse, Koen de Lijster, Roy Scheffers (en Marco Woltman - Leider)

     

  • Nieuwsberichten JO19-1

    2 van pagina 2

  • Eerstvolgende wedstrijd

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    TOGB JO19-3

    VS

    Naaldwijk JO19-1

    04 februari 202317:00 uur
    Sportpark Het Hoge Land veld 5-TOGB

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Naaldwijk JO19-1

    0680 Onder 19 (3e fase)

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 feb. 17:00TOGB JO19-3 - Naaldwijk JO19-1Sportpark Het Hoge Land
    11 feb. 14:00Naaldwijk JO19-1 - Berkel JO19-1Sportpark De Hoge Bomen
    4 mrt. 14:00Naaldwijk JO19-1 - NOCKralingen JO19-1Sportpark De Hoge Bomen
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagStatusDetails
    28 jan. 13:15VVOR JO19-2 - Naaldwijk JO19-11 - 1Uitgespeeld
  • Poulestanden Naaldwijk JO19-1 ( 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 06 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DUNO JO19-144002332012
    2FC 's-Gravenzande JO19-2420278-16
    3Naaldwijk JO19-14112811-34
    4SEP JO19-14112813-54
    5RKDEO JO19-14103415-113

    Poulestanden Naaldwijk JO19-1 ( 2e klasse (2e fase) 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wilhelmus JO19-455002671915
    2Naaldwijk JO19-173131719-210
    3Zestienhoven JO19-173132230-810
    4Rotterdam United JO19-163031319-69
    5FC 's-Gravenzande JO19-15212171617
    6TOGB JO19-36213181447
    7Wippolder JO19-27214222207
    8SEP JO19-172141523-87

    Poulestanden Naaldwijk JO19-1 ( 2e klasse (3e fase) 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Berkel JO19-110103301
    2Hermes DVS JO19-110103301
    3Nieuwerkerk JO19-210102201
    4Rotterdam United JO19-110102201
    5Naaldwijk JO19-110101101
    6VVOR JO19-210101101
    7FC 's-Gravenzande JO19-100000000
    8NOCKralingen JO19-100000000
    9TOGB JO19-300000000
    10VOC JO19-400000000
    11Zestienhoven JO19-100000000
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag 20.15 uur Trainingsveld (gras) evt uitwijk naar 4 (kunst) 9
    Woensdag 20.15 uur 4 (kunst) 9