• Naaldwijk VR2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Badoux, MichelleOverige stafTeammanager
    Persoon, KimOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 okt. 14:30Naaldwijk VR2 - Maasdijk VR2Sportpark De Hoge Bomen
    8 okt. 14:30LYRA VR2 - Naaldwijk VR2Sportpark De Zweth
    15 okt. 14:30Naaldwijk VR2 - VDL VR1Sportpark De Hoge Bomen
    22 okt. 14:00KMD VR2 - Naaldwijk VR2Sportpark KMD
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 sep.Westlandia VR2 - Naaldwijk VR20 - 19
  • Poulestanden Naaldwijk VR2 ( 4e klasse 09 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Verburch VR111007073
    2Sportclub Monster VR211006243
    3VDL VR111004313
    4Die Haghe VR300000000
    5FC 's-Gravenzande VR200000000
    6KMD VR200000000
    7KMD VR100000000
    8Maasdijk VR200000000
    9Naaldwijk VR200000000
    10Westlandia VR1100134-10
    11LYRA VR2100126-40
    12MVV '27 VR2100107-70

    Poulestanden Naaldwijk VR2 ( Groep 3 26 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Maasdijk VR222005056
    2Naaldwijk VR22110190194
    3Westlandia VR23102223-213
    4FC 's-Gravenzande VR3301203-31
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Badoux, MichelleTeamspeler
    Boon, DeniseTeamspeler
    Dijkstra, LiekeTeamspeler
    Drankier, SusanTeamspeler
    Groot, Claire deTeamspeler
    Kester, Chantal vanTeamspeler
    Kester, Cindy vanTeamspeler
    Kester, Samantha vanTeamspeler
    Loenen, Sonja vanTeamspeler
    Persoon, CarlyTeamspeler
    Persoon, KimTeamspeler
    Post, ManonTeamspeler
    Smeets, LisaTeamspeler
    Tabben, DésiréeTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Naaldwijk VR2

    VS

    Maasdijk VR2

    01 oktober 202214:30 uur
    Sportpark De Hoge Bomen veld 3-Naaldwijk

    dag

    uur

    min

    sec