• Naaldwijk VR2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Persoon, KimOverige stafTeammanager

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 okt. 14:30Naaldwijk VR2 - Sportclub Monster VR2Sportpark De Hoge Bomen
    6 nov. 12:30Schipluiden VR1 - Naaldwijk VR2Sportpark Keenenburg
    13 nov. 14:30Naaldwijk VR2 - FC 's-Gravenzande VR2Sportpark De Hoge Bomen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 okt.Naaldwijk VR2 - FC 's-Gravenzande VR35 - 0
  • Poulestanden Naaldwijk VR2 (216 Vrouwen Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Die Haghe VR23300153129
    2CWO VR23210151147
    3Sportclub Monster VR24211181087
    4Naaldwijk VR2320111476
    5KMD VR241216425
    6Verburch VR121019543
    7MVV '27 VR321011012-23
    8Schipluiden VR1210146-23
    9MVV '27 VR4310215963
    10FC 's-Gravenzande VR32002011-110
    11Westlandia VR32002116-150
    12HVC'10 VR12002023-230

    Poulestanden Naaldwijk VR2 (B2600 Vrouwen beker zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Naaldwijk VR2220010286
    2Kethel Spaland, vv VR121013303
    3Zwaluwen VR22002210-80

    Poulestanden Naaldwijk VR2 (B2610 Vrouwen beker zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC 's-Gravenzande VR200000000
    2Naaldwijk VR200000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Badoux, MichelleTeamspeler
    Boon, DeniseTeamspeler
    Dijkstra, LiekeTeamspeler
    Drankier, SusanTeamspeler
    Kester, Chantal vanTeamspeler
    Kester, Samantha vanTeamspeler
    Loenen, Sonja vanTeamspeler
    Persoon, CarlyTeamspeler
    Persoon, KimTeamspeler
    Post, ManonTeamspeler
    Sar, Marloes van derTeamspeler
    Smeets, LisaTeamspeler
    Tabben, DésiréeTeamspeler
    Zijthoff, Hanneke tenTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Naaldwijk VR2

    VS

    Sportclub Monster VR2

    30 oktober 202114:30 uur
    Sportpark De Hoge Bomen veld 4-Naaldwijk

    dag

    uur

    min

    sec