• Domino's deal voor trainingskleding

  Ook dit jaar is er weer de mogelijkheid om voor de nieuwe leden en of de altijd hard groeiende jeugd een mooi nieuw training setje aan te schaffen. In onze webshop, of via onderstaande link komt u terecht bij de KLUPP webshop. Hierin treft u de mogelijkheid de Domino Deal setjes aan te schaffen. Het is een prima set met een fantastische korting.

  De tenues worden voor en achterop voorzien van het bekende Domino logo, en er is ook ruimte voor een nummer en of initialen op de kleding. De positie van de intialen zal onder in de hoek van de kleding komen, zodat alles netjes uitgelijnd blijft.

  Meer informatie via de websites van vv Naaldwijk en KLUPP Sportswear.

  https://www.kluppsportswear.nl/verenigingen/naaldwijk/naaldwijk-jeugd-training-pakket-dominos/

   

  Op de website van vv Naaldwijk vindt u de informatie over clubkleding onder het kopje "overige".

 • Domino front and back

 • Domino deal KLUPP