• Programma verder vooruit Senioren

    DatumSoortTijdWedstrijdScheidsrechterAccommodatieDetails
    za 17-okt.regulier14:30KMD - NaaldwijkSportpark KMD
    za 17-okt.regulier14:30Verburch 6 - Naaldwijk 8Sportpark Verburch
    zo 18-okt.beker12:00Naaldwijk 35+1 - sv Madestein 35+2Sportpark De Hoge Bomen
    za 24-okt.regulier14:30Naaldwijk - Quick StepsSportpark De Hoge Bomen
    za 24-okt.regulier14:30Sportclub Monster 3 - Naaldwijk 2Sportpark Polanen
    za 24-okt.regulier13:05Houtwijk sv 3 - Naaldwijk 3Sportpark Rijnveld
    za 24-okt.regulier14:30Naaldwijk 4 - Die Haghe 4Sportpark De Hoge Bomen
    za 24-okt.regulier12:00Naaldwijk 5 - HVC'10 4Sportpark De Hoge Bomen
    za 24-okt.regulier14:30Naaldwijk 6 - HBSS 4Sportpark De Hoge Bomen
    za 24-okt.regulier12:30VELO 12 - Naaldwijk 7Sportpark VELO
    za 24-okt.regulier12:30LYRA 12 - Naaldwijk 8Sportpark De Zweth
    za 24-okt.regulier13:00DSVP VR2 - Naaldwijk VR1Sportpark De Groene Wijdte
    za 24-okt.regulier14:30Loosduinen VR1 - Naaldwijk VR2M. (Marjolein) KoolSportpark Madestein
    zo 25-okt.regulier12:00Naaldwijk 35+1 - RKDEO 35+1Sportpark De Hoge Bomen
    za 31-okt.regulier14:30MVV '27 - NaaldwijkSportpark De Commandeur
    za 31-okt.regulier11:45Naaldwijk 2 - DUNO 2Sportpark De Hoge Bomen
    za 31-okt.regulier14:30Naaldwijk 3 - DWO 4Sportpark De Hoge Bomen
    za 31-okt.regulier12:00Oosterheem 2 - Naaldwijk 4Sportpark Buytenpark Zoetermeer
    za 31-okt.regulier12:30Loosduinen 4 - Naaldwijk 5Sportpark Madestein
    za 31-okt.regulier14:00Hermes DVS 4 - Naaldwijk 6Sportpark Harga
    za 31-okt.regulier12:30Naaldwijk 7 - MVV '27 10Sportpark De Hoge Bomen
    za 31-okt.regulier14:30Naaldwijk 8 - VELO 11Sportpark De Hoge Bomen
    za 31-okt.regulier14:30Naaldwijk VR1 - Berkel VR3Sportpark De Hoge Bomen
    za 31-okt.regulier12:30Naaldwijk VR2 - Die Haghe VR2Sportpark De Hoge Bomen
    zo 01-nov.regulier12:00DVC 35+1 - Naaldwijk 35+1Sportpark DVC
    za 07-nov.regulier14:30Naaldwijk - VerburchSportpark De Hoge Bomen
    za 07-nov.regulier12:00Maasdijk 2 - Naaldwijk 2Sportpark Maasdijk
    za 07-nov.regulier11:30sv Zuid West DH 2 - Naaldwijk 3Sportpark Escamp III HMC
    za 07-nov.regulier14:30Naaldwijk 4 - VELO 5Sportpark De Hoge Bomen
    za 07-nov.regulier12:30Naaldwijk 5 - VDL 3Sportpark De Hoge Bomen
    za 07-nov.regulier14:30Naaldwijk 6 - DWO 11Sportpark De Hoge Bomen
    za 07-nov.regulier14:30HVC'10 7 - Naaldwijk 7Sportpark HVC'10
    za 07-nov.regulier12:30FC 's-Gravenzande 19 - Naaldwijk 8Juliana Sportpark
    za 07-nov.regulier11:00v.v. Hekelingen VR1 - Naaldwijk VR1Sportpark Het Spui
    za 07-nov.regulier14:30KMD VR2 - Naaldwijk VR2Sportpark KMD
    zo 08-nov.regulier12:00Naaldwijk 35+1 - DVC 35+2Sportpark De Hoge Bomen
    za 14-nov.regulier14:45FC 's-Gravenzande VR2 - Naaldwijk VR2Juliana Sportpark
    za 21-nov.regulier14:30Sportclub Monster - NaaldwijkSportpark Polanen
    za 21-nov.regulier11:45Naaldwijk 2 - Quintus 2Sportpark De Hoge Bomen
    za 21-nov.regulier14:30Naaldwijk 3 - VELO 6Sportpark De Hoge Bomen
    za 21-nov.regulier14:30Westlandia 5 - Naaldwijk 4Sportpark De Hoge Bomen
    za 21-nov.regulier13:00GDA 3 - Naaldwijk 5Sportpark Madestein
    za 21-nov.regulier12:45HVC'10 6 - Naaldwijk 6Sportpark HVC'10
    za 21-nov.regulier12:30Naaldwijk 7 - Die Haghe 10Sportpark De Hoge Bomen
    za 21-nov.regulier14:30Naaldwijk 8 - Ariston'80 15Sportpark De Hoge Bomen
    za 21-nov.regulier14:30Naaldwijk VR1 - Hermes DVS VR1Sportpark De Hoge Bomen
    za 21-nov.regulier12:30Naaldwijk VR2 - HVC'10 VR1Sportpark De Hoge Bomen
    zo 22-nov.regulier10:00ESTO 35+1 - Naaldwijk 35+1Sportpark ESTO
    za 28-nov.regulier14:30Naaldwijk - LYRASportpark De Hoge Bomen
    za 28-nov.regulier14:30Verburch 3 - Naaldwijk 2Sportpark Verburch
    za 28-nov.regulier16:15Honselersdijk 4 - Naaldwijk 3Sportpark De Strijphorst
    za 28-nov.regulier14:30Naaldwijk 4 - Honselersdijk 5Sportpark De Hoge Bomen
    za 28-nov.regulier14:30Naaldwijk 5 - Die Haghe 5Sportpark De Hoge Bomen
    za 28-nov.regulier14:30Naaldwijk 6 - SVV 3 (zat)Sportpark De Hoge Bomen
    za 28-nov.regulier12:30KMD 7 - Naaldwijk 7Sportpark KMD
    za 28-nov.regulier15:30Die Haghe 9 - Naaldwijk 8Sportpark Ockenburgh
    za 28-nov.regulier13:00MVV '27 VR1 - Naaldwijk VR1Sportpark De Commandeur
    za 28-nov.regulier11:00MVV '27 VR2 - Naaldwijk VR2Sportpark De Commandeur
    zo 29-nov.regulier12:00Naaldwijk 35+1 - Olympia 35+1Sportpark De Hoge Bomen
  • Programma verder vooruit Junioren

    DatumSoortTijdWedstrijdScheidsrechterAccommodatieDetails
    za 17-okt.regulier15:00Barendrecht MO17-1 - Naaldwijk MO17-1Sportpark De Bongerd
    za 24-okt.regulier14:30Naaldwijk JO19-1 - Die Haghe JO19-2Sportpark De Hoge Bomen
    za 24-okt.regulier12:30Naaldwijk JO19-2 - Sportclub Monster JO19-3Sportpark De Hoge Bomen
    za 24-okt.regulier12:45Naaldwijk JO17-1 - VELO JO17-3Sportpark De Hoge Bomen
    za 24-okt.regulier11:00Naaldwijk JO17-2 - dvv Delft JO17-2Sportpark De Hoge Bomen
    za 24-okt.regulier12:45Naaldwijk JO17-3G - GDA JO17-1Sportpark De Hoge Bomen
    za 24-okt.regulier10:00Naaldwijk JO15-1 - DUNO JO15-1Sportpark De Hoge Bomen
    za 24-okt.regulier10:15KMD JO15-4 - Naaldwijk JO15-2Sportpark KMD
    za 24-okt.regulier10:30Jonge Spartaan, de MO17-1 - Naaldwijk MO17-1Sportpark Spartacus
    za 24-okt.regulier12:00GDA MO15-1 - Naaldwijk MO15-1Sportpark Madestein
    za 31-okt.regulier12:00Quintus JO19-1 - Naaldwijk JO19-1Sportpark Federatie Quintus
    za 31-okt.regulier12:30Westlandia JO19-4 - Naaldwijk JO19-2Sportpark De Hoge Bomen
    za 31-okt.regulier12:30Naaldwijk JO17-1 - Wilhelmus JO17-3Sportpark De Hoge Bomen
    za 31-okt.regulier13:30SVH JO17-1 - Naaldwijk JO17-2Sportpark Wateringse Veld
    za 31-okt.regulier12:30Sportclub Monster JO17-3 - Naaldwijk JO17-3GSportpark Polanen
    za 31-okt.regulier13:10WIK JO15-1 - Naaldwijk JO15-1Sportpark Zuiderpark WIK
    za 31-okt.regulier09:00Naaldwijk JO15-2 - Honselersdijk JO15-2Sportpark De Hoge Bomen
    za 31-okt.regulier13:45Naaldwijk MO17-1 - XerxesDZB MO17-1Sportpark De Hoge Bomen
    za 31-okt.regulier10:30Naaldwijk MO15-1 - Die Haghe MO15-2Sportpark De Hoge Bomen
    za 07-nov.regulier14:30Naaldwijk JO19-1 - Den Hoorn JO19-2Sportpark De Hoge Bomen
    za 07-nov.regulier12:30Naaldwijk JO19-2 - KMD JO19-3Sportpark De Hoge Bomen
    za 07-nov.regulier11:15Verburch JO17-2 - Naaldwijk JO17-1Sportpark Verburch
    za 07-nov.regulier10:30Naaldwijk JO15-1 - Quintus JO15-1Sportpark De Hoge Bomen
    za 07-nov.regulier08:45Victoria'04 JO15-3 - Naaldwijk JO15-2Sportpark Broekpolder
    za 07-nov.regulier11:00Naaldwijk MO17-1 - Nieuwerkerk MO17-1Sportpark De Hoge Bomen
    za 07-nov.regulier08:30KMD MO15-1 - Naaldwijk MO15-1Sportpark KMD
    za 21-nov.regulier12:30KMD JO19-2 - Naaldwijk JO19-1Sportpark KMD
    za 21-nov.regulier14:30Maasdijk JO19-2 - Naaldwijk JO19-2Sportpark Maasdijk
    za 21-nov.regulier15:15TOGB JO17-4 - Naaldwijk JO17-1Sportpark Het Hoge Land
    za 21-nov.regulier12:30Scheveningen JO17-2 - Naaldwijk JO17-2Sportpark Houtrust
    za 21-nov.regulier12:30Maasdijk JO17-2 - Naaldwijk JO17-3GSportpark Maasdijk
    za 21-nov.regulier08:30KMD JO15-2 - Naaldwijk JO15-1Sportpark KMD
    za 21-nov.regulier09:00Naaldwijk JO15-2 - Westlandia JO15-4Sportpark De Hoge Bomen
    za 21-nov.regulier10:30FC 's-Gravenzande MO17-1 - Naaldwijk MO17-1Juliana Sportpark
    za 21-nov.regulier10:30Naaldwijk MO15-1 - VDL MO15-2Sportpark De Hoge Bomen
    za 28-nov.regulier11:45Naaldwijk JO19-1 - Vitesse Delft JO19-1Sportpark De Hoge Bomen
    za 28-nov.regulier12:30Naaldwijk JO19-2 - MVV '27 JO19-3Sportpark De Hoge Bomen
    za 28-nov.regulier12:30Naaldwijk JO17-1 - Forum Sport JO17-2Sportpark De Hoge Bomen
    za 28-nov.regulier10:30Naaldwijk JO17-2 - SEV JO17-1Sportpark De Hoge Bomen
    za 28-nov.regulier12:30Naaldwijk JO17-3G - Verburch JO17-3Sportpark De Hoge Bomen
    za 28-nov.regulier10:30Naaldwijk JO15-1 - Sportclub Monster JO15-1Sportpark De Hoge Bomen
    za 28-nov.regulier09:00VELO JO15-7 - Naaldwijk JO15-2Sportpark VELO
    za 28-nov.regulier16:15XerxesDZB MO17-1 - Naaldwijk MO17-1Sportpark Faas Wilkes
    za 28-nov.regulier13:30SVH MO15-1 - Naaldwijk MO15-1Sportpark Wateringse Veld
  • Programma verder vooruit Pupillen

    DatumSoortTijdWedstrijdScheidsrechterAccommodatieDetails
    za 24-okt.regulier08:30Vredenburch JO13-1 - Naaldwijk JO13-1Sportpark Vredenburch
    za 24-okt.regulier09:00Naaldwijk JO13-2 - Honselersdijk JO13-3Sportpark De Hoge Bomen
    za 24-okt.regulier09:00Naaldwijk MO13-1 - SVC'08 MO13-2Sportpark De Hoge Bomen
    za 31-okt.regulier08:30Den Hoorn JO13-2 - Naaldwijk JO13-1Sportpark Den Hoorn
    za 31-okt.regulier10:30VDL JO13-4 - Naaldwijk JO13-2Sportpark VDL
    za 31-okt.regulier09:45Den Hoorn MO13-1 - Naaldwijk MO13-1Sportpark Den Hoorn
    za 07-nov.regulier11:00Naaldwijk JO13-1 - VCS JO13-2Sportpark De Hoge Bomen
    za 07-nov.regulier09:00Naaldwijk JO13-2 - MVV '27 JO13-2Sportpark De Hoge Bomen
    za 07-nov.regulier09:00Naaldwijk MO13-1 - Hillegersberg, vv MO13-1Sportpark De Hoge Bomen
    za 21-nov.regulier11:00Naaldwijk JO13-1 - Quintus JO13-1Sportpark De Hoge Bomen
    za 21-nov.regulier11:45MSV '71 JO13-3 - Naaldwijk JO13-2Sportpark MSV'71
    za 28-nov.regulier10:00SVH JO13-2 - Naaldwijk JO13-1Sportpark Wateringse Veld
    za 28-nov.regulier09:00Naaldwijk JO13-2 - LYRA JO13-3Sportpark De Hoge Bomen
    za 28-nov.regulier10:30Naaldwijk MO13-1 - GDA MO13-1Sportpark De Hoge Bomen