Home
Vereniging
Historie
Bestuur
Contactgegevens
Algemeen
Bestuur
Kantine
Accomm. & velden
Voetbalzaken
Senioren heren
Vrouwen & meisjes
Jeugdtrainers
Jeugd overige
Lid worden
Inschrijfformulier
Route & plattegrond
Verenigingsmanager
Vertrouwenspersoon
Ideeënbus
Cashless betalen
FAQ cashless betalen
Aanvragen betaalpas
Waarden & Normen
Privacyverklaring
Webshop
Teams
Mannen
1
2
3
4
5
6
7
Old Boys
Vrouwen & meisjes
VR1
VR2
MO17-1
MO15-1
MO15-2
MO15-3 (9 tal)
MO13-1
MO13-2 (9 tal)
MO13-3 (9 tal)
MO11-1
MO9-1
Junioren
JO19-1
JO17-1
JO15-1
JO15-2
JO14-1
Pupillen
JO13-1
JO13-2
JO11-1
JO11-2
JO11-3
JO11-4
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO10-4
JO9-1
JO9-2JM
JO9-3JM
JO8-1
JO8-2
JO8-3
JO8-4
Ukkies
Wedstrijden
Wedstrijden
Deze week
Volgende week
Nog verder vooruit
Uitslagen
Afgelastingen
Veldindeling
Westl. Accountancy Cup
Toernooien
Sponsoring
Sponsoring
Sponsors in het nieuws
Vrienden van ....
Trainingen
Activiteiten
Activiteiten
Snerttoernooi
Media
Fotoalbums
Tweets
Home
Vereniging
+
Historie
Bestuur
Contactgegevens
+
Algemeen
Bestuur
Kantine
Accomm. & velden
Voetbalzaken
Senioren heren
Vrouwen & meisjes
Jeugdtrainers
Jeugd overige
Lid worden
+
Lid worden
Inschrijfformulier
Route & plattegrond
Verenigingsmanager
Vertrouwenspersoon
Ideeënbus
Cashless betalen
+
Cashless betalen
FAQ cashless betalen
Aanvragen betaalpas
Waarden & Normen
Privacyverklaring
Webshop
Teams
+
Mannen
+
1
2
3
4
5
6
7
Old Boys
Vrouwen & meisjes
+
VR1
VR2
MO17-1
MO15-1
MO15-2
MO15-3 (9 tal)
MO13-1
MO13-2 (9 tal)
MO13-3 (9 tal)
MO11-1
MO9-1
Junioren
+
JO19-1
JO17-1
JO15-1
JO15-2
JO14-1
Pupillen
+
JO13-1
JO13-2
JO11-1
JO11-2
JO11-3
JO11-4
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO10-4
JO9-1
JO9-2JM
JO9-3JM
JO8-1
JO8-2
JO8-3
JO8-4
Ukkies
Wedstrijden
+
Wedstrijden
Deze week
+
Deze week
Volgende week
Nog verder vooruit
Uitslagen
Afgelastingen
Veldindeling
Westl. Accountancy Cup
Toernooien
Sponsoring
+
Sponsoring
Sponsors in het nieuws
Vrienden van ....
Trainingen
Activiteiten
+
Activiteiten
Snerttoernooi
Media
+
Fotoalbums
Tweets
Programma verder vooruit Senioren
Datum
Soort
Tijd
Wedstrijd
Scheidsrechter
Accommodatie
Details
za 06-apr.
regulier
14:30
Naaldwijk 1 - OVV 1
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 06-apr.
regulier
11:45
Naaldwijk 2 - GSC ESDO 2
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 06-apr.
regulier
13:30
Naaldwijk 3 - MSV '71 3
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 06-apr.
regulier
11:30
Loosduinen 4 - Naaldwijk 4
Sportpark Madestein
za 06-apr.
regulier
15:00
Scheveningen 5 - Naaldwijk 5
Sportpark Houtrust
za 06-apr.
regulier
12:30
FC 's-Gravenzande 13 - Naaldwijk 6
Juliana Sportpark
za 06-apr.
regulier
12:15
LYRA 12 - Naaldwijk 7
Sportpark De Zweth
za 06-apr.
regulier
14:50
Concordia VR1 - Naaldwijk VR1
Sportpark Concordia
za 06-apr.
regulier
14:30
Naaldwijk VR2 - XerxesDZB VR3
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 13-apr.
regulier
14:30
HVC'10 1 - Naaldwijk 1
Sportpark HVC'10
za 13-apr.
regulier
11:30
LYRA 2 - Naaldwijk 2
Sportpark De Zweth
za 13-apr.
regulier
15:00
FC 's-Gravenzande 6 - Naaldwijk 3
Juliana Sportpark
za 13-apr.
regulier
14:30
Naaldwijk 4 - LYRA 4
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 13-apr.
regulier
14:30
Naaldwijk 5 - Sportclub Monster 10
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 13-apr.
regulier
12:30
Naaldwijk 6 - LYRA 12
B. (Bastiaan) Ramirez
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 13-apr.
regulier
14:30
Naaldwijk 7 - Verburch 7
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 13-apr.
regulier
12:30
Naaldwijk VR1 - Ariston'80 VR2
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 13-apr.
regulier
11:30
Be Fair VR1 - Naaldwijk VR2
Sportpark 't Suyt
di 16-apr.
WAC
19:00
LYRA 1 - Westlandia 1 zat
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 20-apr.
regulier
14:30
Naaldwijk 1 - Excelsior'20 1
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 20-apr.
regulier
11:45
Naaldwijk 2 - KMD 2
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 20-apr.
regulier
13:45
Naaldwijk 3 - KMD 3
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 20-apr.
regulier
11:45
Honselersdijk 7 - Naaldwijk 4
Sportpark De Strijphorst
za 20-apr.
regulier
14:30
Naaldwijk 5 - VELO 11
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 20-apr.
regulier
12:30
Verburch 7 - Naaldwijk 6
Sportpark Verburch
za 20-apr.
regulier
14:45
Zwaluwen 5 - Naaldwijk 7
Sportpark Zwaluwen
za 20-apr.
regulier
10:30
Excelsior M. VR1 - Naaldwijk VR1
Sportpark Excelsior Maassluis
za 20-apr.
regulier
14:30
Zestienhoven VR1 - Naaldwijk VR2
Sportpark rvv Overschie/Zestienhoven
di 23-apr.
WAC 23/24
19:00
FC 's-Gravenzande 1 - HVC '10 1
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
do 25-apr.
WAC
19:00
KMD 1 - Verburch 1
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
di 30-apr.
WAC
19:00
Quintus 1 - Honselersdijk 1
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 04-mei.
regulier
14:30
Victoria'04 1 - Naaldwijk 1
Sportpark Broekpolder
za 04-mei.
regulier
14:30
Naaldwijk VR2 - Blijdorp VR2
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 11-mei.
regulier
14:30
Naaldwijk 1 - Vierpolders 1
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 11-mei.
regulier
11:45
Naaldwijk 2 - Schipluiden 2
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 11-mei.
regulier
13:45
Naaldwijk 3 - Wilhelmus 4
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 11-mei.
regulier
14:30
Sportclub Monster 5 - Naaldwijk 4
Sportpark Polanen
za 11-mei.
regulier
14:30
Naaldwijk 5 - LYRA 11
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 11-mei.
regulier
11:30
Honselersdijk 11 - Naaldwijk 6
Sportpark De Strijphorst
za 11-mei.
regulier
14:15
Voorschoten`97 14 - Naaldwijk 7
Sportpark Adegeest
za 11-mei.
regulier
11:30
VDL VR1 - Naaldwijk VR1
Sportpark VDL
za 11-mei.
regulier
13:00
DSVP VR3 - Naaldwijk VR2
Sportpark De Groene Wijdte
za 18-mei.
regulier
14:30
Naaldwijk 1 - Rhoon 1
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 18-mei.
regulier
12:00
Maasdijk 2 - Naaldwijk 2
Sportpark Maasdijk
za 18-mei.
regulier
15:00
HVC'10 8 - Naaldwijk 5
W.M. (Wim) van Eldert
Sportpark HVC'10
za 18-mei.
regulier
14:30
Naaldwijk VR2 - Be Fair VR1
J.C. (Jack) vd Kruk
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
Programma verder vooruit Junioren
Datum
Soort
Tijd
Wedstrijd
Scheidsrechter
Accommodatie
Details
za 06-apr.
regulier
13:15
Graaf W II VAC JO17-1 - Naaldwijk JO17-1
Sportpark De Roggewoning
za 06-apr.
regulier
13:00
GSC ESDO JO15-2 - Naaldwijk JO15-1
Sportpark Escamp I GSC ESDO
za 06-apr.
regulier
10:30
Naaldwijk JO15-2 - KMD JO15-2
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 06-apr.
regulier
13:45
Naaldwijk MO17-1 - Excelsior M. MO17-1
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 06-apr.
regulier
10:30
VELO MO15-1 - Naaldwijk MO15-1
Sportpark VELO
za 06-apr.
regulier
09:00
Naaldwijk MO15-2 - PPSC MO15-2
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 13-apr.
regulier
10:30
Wilhelmus JO19-3 - Naaldwijk JO19-1
Sportpark Westvliet
za 13-apr.
regulier
12:30
Naaldwijk JO17-1 - Scheveningen JO17-1
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 13-apr.
regulier
10:30
Naaldwijk JO15-1 - Schipluiden JO15-1
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 13-apr.
regulier
11:15
Schipluiden JO15-2 - Naaldwijk JO15-2
Sportpark Keenenburg
za 13-apr.
regulier
09:00
Naaldwijk JO14-1 - GSC ESDO JO14-2
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 13-apr.
regulier
12:30
FC 's-Gravenzande MO17-2 - Naaldwijk MO17-1
Juliana Sportpark
za 13-apr.
regulier
10:30
Naaldwijk MO15-1 - Die Haghe MO15-1
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 13-apr.
regulier
10:15
VDL MO15-1 - Naaldwijk MO15-2
Sportpark VDL
za 20-apr.
regulier
09:45
HMSH JO17-1 - Naaldwijk JO17-1
Sportpark HMSH
za 20-apr.
regulier
12:45
S.V. Den Hoorn JO15-2 - Naaldwijk JO15-1
Sportpark Den Hoorn
za 20-apr.
regulier
10:30
Naaldwijk JO15-2 - Semper Altius JO15-2
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 20-apr.
regulier
09:45
WIK JO14-1 - Naaldwijk JO14-1
Sportpark Zuiderpark WIK
za 20-apr.
regulier
12:30
Naaldwijk MO17-1 - Quick MO17-1
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 20-apr.
regulier
11:30
Quick MO15-1 - Naaldwijk MO15-1
Sportpark Nieuw Hanenburg
za 20-apr.
regulier
09:00
Naaldwijk MO15-2 - Excelsior'20 MO15-1
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 04-mei.
regulier
10:30
Semper Altius JO19-1 - Naaldwijk JO19-1
Sportpark Hoekpolder
za 04-mei.
regulier
10:30
HDV JO15-1 - Naaldwijk JO15-1
Sportpark Zuiderpark 2e gedeelte HDV
za 11-mei.
regulier
14:00
Naaldwijk JO19-1 - HBS JO19-2
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 11-mei.
regulier
12:30
Maasdijk JO17-1 - Naaldwijk JO17-1
Sportpark Maasdijk
za 11-mei.
regulier
08:30
LYRA JO15-2 - Naaldwijk JO15-1
Sportpark De Zweth
za 11-mei.
regulier
10:30
Naaldwijk JO15-2 - SV Leidschenveen JO15-2
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 11-mei.
regulier
14:30
HBS JO14-3 - Naaldwijk JO14-1
Sportpark Craeyenhout
za 11-mei.
regulier
12:30
Naaldwijk MO17-1 - VDL MO17-1
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 11-mei.
regulier
11:15
DSVP MO15-3 - Naaldwijk MO15-1
Sportpark De Groene Wijdte
za 11-mei.
regulier
09:00
Naaldwijk MO15-2 - LYRA MO15-1
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 18-mei.
regulier
12:30
Naaldwijk MO17-1 - S.V. Den Hoorn MO17-1
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 18-mei.
regulier
10:30
Naaldwijk MO15-1 - FC 's-Gravenzande MO15-1
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 18-mei.
regulier
09:45
S.V. Den Hoorn MO15-2 - Naaldwijk MO15-2
Sportpark Den Hoorn
Programma verder vooruit Pupillen
Datum
Soort
Tijd
Wedstrijd
Scheidsrechter
Accommodatie
Details
za 06-apr.
regulier
10:00
Naaldwijk JO13-1 - TOGB JO13-4
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 06-apr.
regulier
10:30
FC 's-Gravenzande JO13-5 - Naaldwijk JO13-2
Juliana Sportpark
za 06-apr.
regulier
09:00
Naaldwijk MO13-1 - VDL MO13-1
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 06-apr.
regulier
10:15
Naaldwijk MO13-2 - RKDEO MO13-1
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 06-apr.
regulier
09:00
VDL MO13-3 - Naaldwijk MO13-3
Sportpark VDL
za 13-apr.
regulier
10:00
HBSS JO13-1 - Naaldwijk JO13-1
Sportpark Harga
za 13-apr.
regulier
09:00
Naaldwijk JO13-2 - LYRA JO13-2
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 13-apr.
regulier
08:45
Victoria'04 MO13-1 - Naaldwijk MO13-1
Sportpark Broekpolder
za 13-apr.
regulier
09:00
RKAVV MO13-1 - Naaldwijk MO13-2
Sportpark Kastelenring
za 13-apr.
regulier
09:00
Naaldwijk MO13-3 - Den Hoorn MO13-2 (9-tal)
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 20-apr.
regulier
10:30
Naaldwijk JO13-1 - VFC JO13-3
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 20-apr.
regulier
11:00
MSV '71 JO13-2 - Naaldwijk JO13-2
Sportpark MSV'71
za 20-apr.
regulier
09:00
Naaldwijk MO13-1 - S.V. Den Hoorn MO13-1
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 20-apr.
regulier
11:00
Naaldwijk MO13-2 - FC Zoetermeer MO13-1
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 20-apr.
regulier
08:30
LYRA MO13-1 - Naaldwijk MO13-3
Sportpark De Zweth
za 20-apr.
O7 westlandse comp.
09:00
Naaldwijk O7 - Honselersdijk O7
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 11-mei.
regulier
11:30
VOC JO13-4 - Naaldwijk JO13-1
Sportpark VOC
za 11-mei.
regulier
10:30
Naaldwijk JO13-2 - Die Haghe JO13-7
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 11-mei.
regulier
09:00
Naaldwijk MO13-1 - FC 's-Gravenzande MO13-1
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 11-mei.
regulier
12:00
Naaldwijk MO13-2 - VCS MO13-2
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 11-mei.
regulier
11:00
Naaldwijk MO13-3 - PPSC MO13-3
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
za 18-mei.
regulier
08:30
Forum Sport MO13-1 - Naaldwijk MO13-2
Sportpark 't Loo
za 18-mei.
O7 westlandse comp.
09:00
Naaldwijk O7 - Fc sGravenz O7
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk