• Snoek Promo Poeldijk nieuwe bord sponsor langs veld 1

    Zo nu en dan stuur je als sponsorcommissie een mailing naar een potentiele groep van sponsors. Meestal nemen deze bedrijven weinig moeite om even te reageren, maar zo niet Niek Snoek van Snoek Promo. Niek wilde wel kijken naar sponsoring en tevens was hij geïnteresseerd om aan vv Naaldwijk producten te leveren. Na een goed gesprek kwam er een overeenkomst voor een bord langs veld 1 (terraszijde). Snoek Promo en vv Naaldwijk zullen de komende periode gaan kijken waar de expertise van Snoek Promo kan worden benut en hoe de onderlinge samenwerking verder bevalt. VV Naaldwijk is Snoek Promo dankbaar voor de support aan vv Naaldwijk.

    Over Snoek Promo Poeldijk

    Snoek Promo Poeldijk is uw groothandel en detailhandel in relatiegeschenken en promotionele textiel. Van een bedrukte koffiemok tot promotievlaggen, er zit altijd iets voor u tussen!

    Meer info op: https://www.snoekpromo.nl/