• U kijkt er als een berg tegenop, en JR Koene doet het met een glimlach!

   

  Inderdaad de titel verwijst naar uw administratieve werkzaamheden, de basis van uw onderneming. JR Koene is dé expert in administratie, en staat altijd voor u klaar. Net als zij dit al 15 jaar lang doen voor vv Naaldwijk. Inmiddels is JR Koene al 15 jaar een trouwe sponsor, en daar zijn wij enorm trots op!

   

  JR Koene werkt met een echte Westlandse no-nonsense mentaliteit, welke perfect past bij de roots van vv Naaldwijk. Zij werken voor eenmanszaken tot aan kleine tot middelgrote bedrijven (MKB). Naast dit diverse klantenbestand heeft JR Koene ervaring in uiteenlopende sectoren, waaronder: detailhandel, dienstverlening, medische sector, agrarische sector en de bouw. De werkzaamheden zijn erg divers, zoals personeelsadministratie, begrotingen, jaarrekeningen, etc. Zij doen dit al bijna 30 jaar met veel plezier!

   

  Vv Naaldwijk is erg blij met deze sponsor en wij raden u aan zeker eens met JR Koene te praten voor administratief advies! www.jrkoene.nl