• Watertuin nieuwe sponsor bij vv Naaldwijk

  Alom bekend als locatie om lekker te eten, een High Tea te organiseren, of om een evenement te houden, staat de Watertuin middenin het sociale en bedrijfsleven van Naaldwijk en het Westland. Diverse gesprekken tussen Arjen de Haan van onze sponsorcommissie en Pong Chen van Watertuin hebben geleid tot grotere betrokkenheid van Watertuin bij vv Naaldwijk. Na diverse opties met elkaar doorgenomen te hebben, koos Pong voor 2 rotonde borden bij ons sportpark. Tevens is afgesproken dat er voor de leden, zodra de ledenkaarten uitgedeeld en toegelicht zijn, een leuke ledenkorting zal zijn.  

  VV Naaldwijk zal dit jaar haar sponsorevent organiseren bij de Watertuin in Naaldwijk.  

  VV Naaldwijk is een hele mooie sponsor rijker, en wij waarderen het enthousiasme van Pong en zijn team om vv Naaldwijk te supporten. 

   

  Over Watertuin Naaldwijk 

  WATERTUIN is een All-inclusive restaurant voor iedereen. Je betaalt bij ons niet voor de gekozen gerechten, maar voor hoelang je bij ons verblijft. Om je bezoek zo aangenaam mogelijk te maken, hebben wij hieronder een aantal handige weetjes en tips voor jullie verzameld. 

  WIST JE DAT? 

  • De jarige bij ons altijd gratis eet? 

  • Wij dagelijks geopend zijn voor ontbijt, lunch en diner? 

  • Vanaf de lunch (speciaal)bier en wijn inbegrepen zijn? 

  • Bijboeken van tijd mogelijk is tegen een meerprijs van €3,- per persoon per kwartier (indien mogelijk)? 

  • Wij gratis wifi aanbieden? 

   

  Meer over Watertuin is te lezen via www.watertuin.nu